Let op: om deze website goed te kunnen gebruiken is het noodzakelijk om Cookies aan te zetten. Meer informatie...

dwars door alpen pyreneeen huttentochten

Dwars door de Alpen en de Pyreneeën

FJORD 2025

Prijs: € 25,-
Voorraad#stock_type# onbekend
Productspecificaties
EAN : 9789083486116
Voorbeeld : PDF Inkijkexemplaar
Auteur(s) : FJORD 2025
Taal : Nederlands
Onderwerp : Reisgidsen
Thema : Reisgidsen en vakantiegidsen
Uitgever : Uitgeverij Fjord
Druk : 1
Uitvoering : Paperback
Pagina's : 256
Afmetingen : 220 x 168 x 23 mm
Gewicht : 606 gram
Beschrijving

Niets is mooier dan het leven in de bergen. Wandel van hut naar hut, ontmoet nieuwe mensen, ben even helemaal weg van de bewoonde wereld. Ga mee op ontdekking in Frankrijk,
Italië, Liechtenstein, Oostenrijk,
Zwitserland en Spanje. Huttentochten zijn magisch.

Een huttentocht betekent een paar dagen
of zelfs wat langer dalen en stijgen over de mooiste bergpaden met prachtige vergezichten. Soms is het afzien, vaker is het genieten en tot rust komen, jezelf overwinnen en huiswaarts keren met heel veel herinneringen om te koesteren. Eén ding is zeker: na elke tocht wil je terug.

In dit boek vind je 17 huttentochten
door de Alpen en de Pyreneeën, plus 58 suggesties voor nog meer tochten. Alle van zeer makkelijk tot uitdagend en technisch. De auteurs leggen uit hoe je
je het beste voorbereidt, vertellen je over het huttenleven en wat je wel (en niet) mee moet nemen. Iedereen kan het, een huttentocht lopen, als je maar weet hoe. Happy trails!